Órarend

Hétfő

2016-08-29
08:00 Alakformáló Orsi
Alakformáló Orsi
09:00 Zsírégető B. Peti
Zsírégető B. Peti
10:00 Szuper köredzés Erika
Szuper köredzés Erika
11:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
17:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
18:00 Hot iron Sanyi
Hot iron Sanyi
19:00 TRX Dia
TRX Dia
20:00 Kondi torna Tomi
Kondi torna Tomi

Kedd

2016-08-30
09:00 Hot iron Sanyi
Hot iron Sanyi
10:00 Szuper köredzés Erika
Szuper köredzés Erika
11:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
17:00 BodyRock Geri
BodyRock Geri
18:00 Kondi mix B. Peti
Kondi mix B. Peti
19:00 Kangoo Sifi Hugee
Kangoo Sifi Hugee
20:00 Hot iron Sanyi
Hot iron Sanyi

Szerda

2016-08-31
08:00 Kondi Orsi
Kondi Orsi
09:00 Step Brigi
Step Brigi
10:00 Kondi Brigi
Kondi Brigi
16:00 Dance aerobik Erika
Dance aerobik Erika
17:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
18:00 TRX Basic Geri
TRX Basic Geri
20:00 Hot iron Sz.Dia
Hot iron Sz.Dia

Csütörtök

2016-09-01
09:00 Alakformáló B. Gábor
Alakformáló B. Gábor
10:00 Szuper köredzés Erika
Szuper köredzés Erika
11:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
17:00 DBands fitness B. Peti
DBands fitness B. Peti
18:00 Kondi B. Peti
Kondi B. Peti
19:00 Kangoo Sifi Hugee
Kangoo Sifi Hugee
20:00 Kondi torna Tomi
Kondi torna Tomi

Péntek

2016-09-02
08:00 Zsírégető Orsi
Zsírégető Orsi
09:00 Dance step Erika
Dance step Erika
10:00 Kondi Erika
Kondi Erika
16:00 Kondi Tomi
Kondi Tomi
17:00 Step Brigi
Step Brigi
18:00 Alakformáló Brigi
Alakformáló Brigi
19:00 Tae-bo B. Gábor
Tae-bo B. Gábor
20:00 Pump B. Gábor
Pump B. Gábor

Szombat

2016-09-03
09:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
10:00 Dance aerobik Erika
Dance aerobik Erika
11:00 Tae-bo B. Gábor
Tae-bo B. Gábor
12:00 Kondi B. Gábor
Kondi B. Gábor
17:00 Hot iron Sz.Dia
Hot iron Sz.Dia
18:00 Dinamikus jóga Sz.Dia
Dinamikus jóga Sz.Dia

Vasárnap

2016-09-04
09:00 Zsírégető Orsi
Zsírégető Orsi
10:00 Dance aerobik Orsi
Dance aerobik Orsi
11:00 Pump B. Gábor
Pump B. Gábor
12:00 Alakformáló B. Gábor
Alakformáló B. Gábor
17:00 Kangoo Sifi Hugee
Kangoo Sifi Hugee

Hétfő

2016-09-05
08:00 Alakformáló Orsi
Alakformáló Orsi
09:00 Zsírégető B. Peti
Zsírégető B. Peti
10:00 Szuper köredzés Erika
Szuper köredzés Erika
11:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
17:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
18:00 Hot iron Sanyi
Hot iron Sanyi
19:00 TRX Dia
TRX Dia
20:00 Kondi torna Tomi
Kondi torna Tomi

Kedd

2016-09-06
09:00 Hot iron Sanyi
Hot iron Sanyi
10:00 Szuper köredzés Erika
Szuper köredzés Erika
11:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
17:00 BodyRock Geri
BodyRock Geri
18:00 Kondi mix B. Peti
Kondi mix B. Peti
19:00 Kangoo Sifi Hugee
Kangoo Sifi Hugee
20:00 Hot iron Sanyi
Hot iron Sanyi

Szerda

2016-09-07
08:00 Kondi Orsi
Kondi Orsi
09:00 Step Brigi
Step Brigi
10:00 Kondi Brigi
Kondi Brigi
16:00 Dance aerobik Erika
Dance aerobik Erika
17:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
18:00 TRX Basic Geri
TRX Basic Geri
19:00 Kondi Geri
Kondi Geri
20:00 Hot iron Sz.Dia
Hot iron Sz.Dia

Csütörtök

2016-09-08
09:00 Alakformáló B. Gábor
Alakformáló B. Gábor
10:00 Szuper köredzés Erika
Szuper köredzés Erika
11:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
17:00 DBands fitness B. Peti
DBands fitness B. Peti
18:00 Kondi B. Peti
Kondi B. Peti
19:00 Kangoo Sifi Hugee
Kangoo Sifi Hugee
20:00 Kondi torna Tomi
Kondi torna Tomi

Péntek

2016-09-09
08:00 Zsírégető Orsi
Zsírégető Orsi
09:00 Dance step Erika
Dance step Erika
10:00 Kondi Erika
Kondi Erika
16:00 Kondi Tomi
Kondi Tomi
17:00 Step Brigi
Step Brigi
18:00 Alakformáló Brigi
Alakformáló Brigi
19:00 Tae-bo B. Gábor
Tae-bo B. Gábor
20:00 Pump B. Gábor
Pump B. Gábor

Szombat

2016-09-10
09:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
10:00 Dance aerobik Erika
Dance aerobik Erika
11:00 Tae-bo B. Gábor
Tae-bo B. Gábor
12:00 Kondi B. Gábor
Kondi B. Gábor
17:00 Hot iron Sz.Dia
Hot iron Sz.Dia
18:00 Dinamikus jóga Sz.Dia
Dinamikus jóga Sz.Dia

Vasárnap

2016-09-11
09:00 Zsírégető B. Peti
Zsírégető B. Peti
10:00 Dance aerobik B. Peti
Dance aerobik B. Peti
11:00 Pump B. Gábor
Pump B. Gábor
12:00 Alakformáló B. Gábor
Alakformáló B. Gábor
17:00 Kangoo Sifi Hugee
Kangoo Sifi Hugee

Hétfő

2016-08-29
17:30 bodyART Bea
bodyART Bea
18:30 Gerinc torna Kriszti
Gerinc torna Kriszti
19:30 Stretching Kriszti
Stretching Kriszti
20:30 Boksz edzés Grega
Boksz edzés Grega

Kedd

2016-08-30
16:30 bodyART Anita
bodyART Anita
17:30 Gerinc torna Nóra
Gerinc torna Nóra
18:30 Stretching+BR Nóra
Stretching+BR Nóra
19:30 Gerincjóga Sz.Andi
Gerincjóga Sz.Andi

Szerda

2016-08-31
17:30 Gerinc torna Kriszti
Gerinc torna Kriszti
18:30 bodyART Kriszti
bodyART Kriszti
20:30 Boksz edzés Grega
Boksz edzés Grega

Csütörtök

2016-09-01
17:30 deepWORK Nóra
deepWORK Nóra
18:30 bodyART Nóra
bodyART Nóra
19:30 Gerincjóga Sz.Andi
Gerincjóga Sz.Andi

Péntek

2016-09-02
16:30 bodyART Anita
bodyART Anita
17:30 Gerinctorna+BR Nóra
Gerinctorna+BR Nóra
18:30 Stretching Nóra
Stretching Nóra
19:30 Boksz edzés Grega
Boksz edzés Grega

Szombat

2016-09-03
11:00 Terápiás jóga Éva
Terápiás jóga Éva

Vasárnap

2016-09-04

Hétfő

2016-09-05
17:30 bodyART Bea
bodyART Bea
18:30 Gerinc torna Szabina
Gerinc torna Szabina
19:30 Stretching Szabina
Stretching Szabina
20:30 Boksz edzés Grega
Boksz edzés Grega

Kedd

2016-09-06
16:30 bodyART Anita
bodyART Anita
17:30 Gerinc torna Nóra
Gerinc torna Nóra
18:30 Stretching+BR Nóra
Stretching+BR Nóra
19:30 Gerincjóga Sz.Andi
Gerincjóga Sz.Andi

Szerda

2016-09-07
17:30 Gerinc torna Sz.Andi
Gerinc torna Sz.Andi
18:30 Vinyasa Jóga Mirandella
Vinyasa Jóga Mirandella
20:30 Boksz edzés Grega
Boksz edzés Grega

Csütörtök

2016-09-08
17:30 deepWORK Nóra
deepWORK Nóra
18:30 bodyART Nóra
bodyART Nóra
19:30 Gerincjóga Sz.Andi
Gerincjóga Sz.Andi

Péntek

2016-09-09
16:30 bodyART Anita
bodyART Anita
17:30 Gerinctorna+BR Nóra
Gerinctorna+BR Nóra
18:30 Stretching Nóra
Stretching Nóra
19:30 Boksz edzés Grega
Boksz edzés Grega

Szombat

2016-09-10
11:00 Terápiás jóga Éva
Terápiás jóga Éva

Vasárnap

2016-09-11

Hétfő

2016-08-29
10:30 Spinning Barbi
Spinning Barbi
16:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
17:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
18:30 Spinning Barbi
Spinning Barbi
19:30 Spinning Barbi
Spinning Barbi

Kedd

2016-08-30
07:00 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
10:30 Spinning T. Csaba
Spinning T. Csaba
16:30 Spinning T. Csaba
Spinning T. Csaba
17:30 Spinning T. Csaba
Spinning T. Csaba
18:30 Spinning Niki
Spinning Niki
19:30 Spinning Niki
Spinning Niki

Szerda

2016-08-31
10:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
16:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
17:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
18:30 Spinning Niki
Spinning Niki
19:30 Spinning Niki
Spinning Niki

Csütörtök

2016-09-01
07:00 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
10:30 Spinning T. Csaba
Spinning T. Csaba
16:30 Spinning T. Csaba
Spinning T. Csaba
17:30 Spinning T. Csaba
Spinning T. Csaba
18:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
19:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi

Péntek

2016-09-02
10:30 Spinning Péter
Spinning Péter
16:30 Spinning Szandra
Spinning Szandra
17:30 Spinning Niki
Spinning Niki
18:30 Spinning Niki
Spinning Niki

Szombat

2016-09-03
10:30 Spinning T. Csaba
Spinning T. Csaba
11:30 Spinning T. Csaba
Spinning T. Csaba
16:30 Spinning Niki
Spinning Niki
17:30 Spinning Niki
Spinning Niki

Vasárnap

2016-09-04
10:30 Spinning András
Spinning András
11:30 Spinning András
Spinning András
16:30 Spinning Barbi
Spinning Barbi
17:30 Spinning Barbi
Spinning Barbi

Hétfő

2016-09-05
10:30 Spinning Barbi
Spinning Barbi
16:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
17:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
18:30 Spinning Barbi
Spinning Barbi
19:30 Spinning Barbi
Spinning Barbi

Kedd

2016-09-06
07:00 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
10:30 Spinning T. Csaba
Spinning T. Csaba
16:30 Spinning T. Csaba
Spinning T. Csaba
17:30 Spinning T. Csaba
Spinning T. Csaba
18:30 Spinning Niki
Spinning Niki
19:30 Spinning Niki
Spinning Niki

Szerda

2016-09-07
10:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
16:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
17:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
18:30 Spinning Niki
Spinning Niki
19:30 Spinning Niki
Spinning Niki

Csütörtök

2016-09-08
07:00 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
10:30 Spinning Brigi
Spinning Brigi
16:30 Spinning T. Csaba
Spinning T. Csaba
17:30 Spinning T. Csaba
Spinning T. Csaba
18:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
19:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi

Péntek

2016-09-09
10:30 Spinning Péter
Spinning Péter
16:30 Spinning Niki
Spinning Niki
17:30 Spinning Niki
Spinning Niki
18:30 Spinning Niki
Spinning Niki

Szombat

2016-09-10
10:30 Spinning T. Csaba
Spinning T. Csaba
11:30 Spinning T. Csaba
Spinning T. Csaba
16:30 Spinning Niki
Spinning Niki
17:30 Spinning Niki
Spinning Niki

Vasárnap

2016-09-11
10:30 Spinning András
Spinning András
11:30 Spinning András
Spinning András
16:30 Spinning Barbi
Spinning Barbi
17:30 Spinning Barbi
Spinning Barbi

Hétfő

2016-08-29
19:00 Kick box Tomi
Kick box Tomi

Kedd

2016-08-30
19:00 Zsírégető B. Peti
Zsírégető B. Peti

Szerda

2016-08-31
20:00 Szuper kondi Tomi
Szuper kondi Tomi

Csütörtök

2016-09-01
19:00 Kick box Tomi
Kick box Tomi

Péntek

2016-09-02

Szombat

2016-09-03

Vasárnap

2016-09-04

Hétfő

2016-09-05
19:00 Kick box Tomi
Kick box Tomi

Kedd

2016-09-06
19:00 Zsírégető B. Peti
Zsírégető B. Peti

Szerda

2016-09-07

Csütörtök

2016-09-08
19:00 Kick box Tomi
Kick box Tomi

Péntek

2016-09-09

Szombat

2016-09-10

Vasárnap

2016-09-11

Hétfő

2016-08-29
18:00 TRX Basic Geri
TRX Basic Geri
19:30 Spartan Fighter István
Spartan Fighter István

Kedd

2016-08-30
17:30 TRX Basic Dia
TRX Basic Dia
18:30 TRX Dia
TRX Dia
19:30 Haladó Girja István
Haladó Girja István

Szerda

2016-08-31
17:00 TRX Core Dia
TRX Core Dia
19:30 Spartan Fighter István
Spartan Fighter István

Csütörtök

2016-09-01
17:30 TRX Basic Dia
TRX Basic Dia
18:30 TRX Dia
TRX Dia
19:30 Kezdő Girja P.Bea
Kezdő Girja P.Bea

Péntek

2016-09-02

Szombat

2016-09-03
09:30 TRX Basic Dia
TRX Basic Dia

Vasárnap

2016-09-04

Hétfő

2016-09-05
18:00 TRX Basic Geri
TRX Basic Geri
19:30 Spartan Fighter István
Spartan Fighter István

Kedd

2016-09-06
17:30 TRX Basic Dia
TRX Basic Dia
18:30 TRX Dia
TRX Dia
19:30 Haladó Girja István
Haladó Girja István

Szerda

2016-09-07
17:00 TRX Core Dia
TRX Core Dia
19:30 Spartan Fighter István
Spartan Fighter István

Csütörtök

2016-09-08
17:30 TRX Basic Dia
TRX Basic Dia
18:30 TRX Dia
TRX Dia
19:30 Kezdő Girja P.Bea
Kezdő Girja P.Bea

Péntek

2016-09-09

Szombat

2016-09-10
09:30 TRX Basic Dia
TRX Basic Dia

Vasárnap

2016-09-11

Hétfő

2016-08-29
18:30 KRANK FUSION Tücsi
KRANK FUSION Tücsi

Kedd

2016-08-30

Szerda

2016-08-31

Csütörtök

2016-09-01

Péntek

2016-09-02
17:30 KRANK FUSION Szandra
KRANK FUSION Szandra

Szombat

2016-09-03

Vasárnap

2016-09-04
10:30 KRANK FUSION T. Csaba
KRANK FUSION T. Csaba

Hétfő

2016-09-05

Kedd

2016-09-06

Szerda

2016-09-07

Csütörtök

2016-09-08

Péntek

2016-09-09

Szombat

2016-09-10

Vasárnap

2016-09-11