Órarend

Hétfő

2017-08-14
07:00 Kondi Orsi
Kondi Orsi
10:00 Szuper köredzés Erika
Szuper köredzés Erika
11:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
17:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
18:00 Hot iron Sanyi
Hot iron Sanyi
19:00 TRX Zs.Patrik
TRX Zs.Patrik
20:00 Kondi torna Tomi
Kondi torna Tomi

Kedd

2017-08-15
10:00 Szuper köredzés Erika
Szuper köredzés Erika
11:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
17:00 Funkcionális step B. Peti
Funkcionális step B. Peti
18:00 Kondi mix B. Peti
Kondi mix B. Peti
19:00 Alakformáló B. Peti
Alakformáló B. Peti
20:00 Hot iron Andi
Hot iron Andi

Szerda

2017-08-16
07:00 Kondi Orsi
Kondi Orsi
10:00 Cardio Intervall Rebeka
Cardio Intervall Rebeka
16:00 Dance aerobik Erika
Dance aerobik Erika
17:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
18:00 Hot Iron Cross Andi
Hot Iron Cross Andi
19:00 Kondi Geri
Kondi Geri
20:00 Hot iron Sz.Dia
Hot iron Sz.Dia

Csütörtök

2017-08-17
10:00 Szuper köredzés Erika
Szuper köredzés Erika
11:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
17:00 Basic Step B. Peti
Basic Step B. Peti
18:00 Kondi B. Peti
Kondi B. Peti
19:00 Hot iron Andi
Hot iron Andi
20:00 Kondi torna Tomi
Kondi torna Tomi

Péntek

2017-08-18
09:00 Dance step Erika
Dance step Erika
10:00 Kondi Erika
Kondi Erika
16:00 Kondi Tomi
Kondi Tomi
17:00 Step Brigi
Step Brigi
18:00 Alakformáló Brigi
Alakformáló Brigi
19:00 Tae-bo B. Gábor
Tae-bo B. Gábor

Szombat

2017-08-19
09:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
10:00 Dance aerobik Erika
Dance aerobik Erika
11:00 Tae-bo B. Gábor
Tae-bo B. Gábor
12:00 Kondi B. Gábor
Kondi B. Gábor
17:00 Hot iron Sz.Dia
Hot iron Sz.Dia
18:00 Dinamikus jóga Sz.Dia
Dinamikus jóga Sz.Dia

Vasárnap

2017-08-20
09:00 Kondi Rebeka
Kondi Rebeka
10:00 Szuper köredzés Rebeka
Szuper köredzés Rebeka
11:00 Pump B. Gábor
Pump B. Gábor
12:00 Alakformáló B. Gábor
Alakformáló B. Gábor

Hétfő

2017-08-21
07:00 Kondi Orsi
Kondi Orsi
10:00 Szuper köredzés Erika
Szuper köredzés Erika
11:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
17:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
18:00 Hot iron Sanyi
Hot iron Sanyi
19:00 TRX Zs.Patrik
TRX Zs.Patrik
20:00 Kondi torna Tomi
Kondi torna Tomi

Kedd

2017-08-22
10:00 Szuper köredzés Erika
Szuper köredzés Erika
11:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
17:00 Funkcionális step B. Peti
Funkcionális step B. Peti
18:00 Kondi mix B. Peti
Kondi mix B. Peti
19:00 Alakformáló Niki
Alakformáló Niki
20:00 Pump B. Gábor
Pump B. Gábor

Szerda

2017-08-23
07:00 Kondi Orsi
Kondi Orsi
10:00 Cardio Intervall Rebeka
Cardio Intervall Rebeka
16:00 Dance aerobik Orsi
Dance aerobik Orsi
17:00 Alakformáló Orsi
Alakformáló Orsi
18:00 Hot Iron Cross Andi
Hot Iron Cross Andi
19:00 Kondi Geri
Kondi Geri
20:00 Hot iron Sz.Dia
Hot iron Sz.Dia

Csütörtök

2017-08-24
10:00 Szuper köredzés Erika
Szuper köredzés Erika
11:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
17:00 Basic Step B. Peti
Basic Step B. Peti
18:00 Kondi B. Peti
Kondi B. Peti
19:00 Hot iron Andi
Hot iron Andi
20:00 Kondi torna Tomi
Kondi torna Tomi

Péntek

2017-08-25
09:00 Dance step Erika
Dance step Erika
10:00 Kondi Erika
Kondi Erika
16:00 Kondi Brigi
Kondi Brigi
17:00 Step Brigi
Step Brigi
18:00 Alakformáló Brigi
Alakformáló Brigi
19:00 Tae-bo B. Gábor
Tae-bo B. Gábor

Szombat

2017-08-26
09:00 Alakformáló Erika
Alakformáló Erika
10:00 Dance aerobik Erika
Dance aerobik Erika
11:00 Tae-bo B. Gábor
Tae-bo B. Gábor
12:00 Kondi B. Gábor
Kondi B. Gábor
17:00 Hot iron Andi
Hot iron Andi

Vasárnap

2017-08-27
09:00 Hot iron Andi
Hot iron Andi
10:00 Szuper köredzés Andi
Szuper köredzés Andi
11:00 Pump B. Gábor
Pump B. Gábor
12:00 Alakformáló B. Gábor
Alakformáló B. Gábor

Hétfő

2017-08-14
18:30 Gerinc torna Szabina
Gerinc torna Szabina

Kedd

2017-08-15
16:30 bodyART Nóra
bodyART Nóra
17:30 Gerinc torna Nóra
Gerinc torna Nóra
18:30 Beautyrobic Bogi
Beautyrobic Bogi
19:30 Gerincjóga Sz.Andi
Gerincjóga Sz.Andi

Szerda

2017-08-16
17:30 Gerinc torna Kriszti
Gerinc torna Kriszti
18:30 bodyART Kriszti
bodyART Kriszti
19:30 Pilates Szabina
Pilates Szabina

Csütörtök

2017-08-17
16:30 bodyART Nóra
bodyART Nóra
17:30 deepWORK Nóra
deepWORK Nóra
18:30 bodyART Nóra
bodyART Nóra

Péntek

2017-08-18
17:30 Gerinctorna+BR Nóra
Gerinctorna+BR Nóra
18:30 Stretching Nóra
Stretching Nóra

Szombat

2017-08-19
09:00 TRX Viki
TRX Viki
10:00 Beautyrobic Bogi
Beautyrobic Bogi
11:00 Terápiás jóga Éva
Terápiás jóga Éva

Vasárnap

2017-08-20

Hétfő

2017-08-21
17:30 Beautyrobic Bogi
Beautyrobic Bogi
18:30 Gerinc torna Szabina
Gerinc torna Szabina

Kedd

2017-08-22
16:30 bodyART Anita
bodyART Anita
17:30 Gerinc torna Nóra
Gerinc torna Nóra
18:30 Beautyrobic Bogi
Beautyrobic Bogi
19:30 Gerincjóga Sz.Andi
Gerincjóga Sz.Andi

Szerda

2017-08-23
17:30 Gerinc torna Kriszti
Gerinc torna Kriszti
18:30 bodyART Kriszti
bodyART Kriszti
19:30 Pilates Szabina
Pilates Szabina

Csütörtök

2017-08-24
16:30 bodyART Anita
bodyART Anita
17:30 deepWORK Nóra
deepWORK Nóra
18:30 bodyART Nóra
bodyART Nóra

Péntek

2017-08-25
17:30 Gerinc torna Szabina
Gerinc torna Szabina
18:30 Stretching Szabina
Stretching Szabina

Szombat

2017-08-26
10:00 Beautyrobic Bogi
Beautyrobic Bogi

Vasárnap

2017-08-27

Hétfő

2017-08-14
10:30 Spinning Petra
Spinning Petra
16:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
17:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
18:30 Spinning K. Gábor
Spinning K. Gábor
19:30 Spinning K. Gábor
Spinning K. Gábor

Kedd

2017-08-15
07:00 Wake up spinning Tücsi
Wake up spinning Tücsi
10:30 Spinning V. Anett
Spinning V. Anett
17:30 Spinning Petra
Spinning Petra
18:30 Spinning V. Anett
Spinning V. Anett
19:30 Spinning V. Anett
Spinning V. Anett

Szerda

2017-08-16
10:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
16:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
17:30 Spinning Niki
Spinning Niki
19:00 Fáklyás spinning Tücsi
Fáklyás spinning Tücsi

Csütörtök

2017-08-17
07:00 Wake up spinning Tücsi
Wake up spinning Tücsi
10:30 Spinning V. Anett
Spinning V. Anett
17:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
18:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi

Péntek

2017-08-18
10:30 Spinning Péter
Spinning Péter
16:30 Spinning Niki
Spinning Niki
17:30 Spinning Niki
Spinning Niki
18:30 Spinning Niki
Spinning Niki

Szombat

2017-08-19
10:30 Spinning Niki
Spinning Niki
11:30 Spinning Niki
Spinning Niki

Vasárnap

2017-08-20
10:30 Spinning Petra
Spinning Petra
11:30 Spinning Petra
Spinning Petra

Hétfő

2017-08-21
10:30 Spinning Petra
Spinning Petra
16:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
17:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
18:30 Spinning Niki
Spinning Niki
19:30 Spinning Niki
Spinning Niki

Kedd

2017-08-22
07:00 Wake up spinning Tücsi
Wake up spinning Tücsi
10:30 Spinning V. Anett
Spinning V. Anett
17:30 Spinning Petra
Spinning Petra
18:30 Spinning V. Anett
Spinning V. Anett
19:30 Spinning V. Anett
Spinning V. Anett

Szerda

2017-08-23
10:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
16:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
17:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
18:30 Spinning Niki
Spinning Niki
19:30 Spinning Niki
Spinning Niki

Csütörtök

2017-08-24
07:00 Wake up spinning Tücsi
Wake up spinning Tücsi
10:30 Spinning V. Anett
Spinning V. Anett
17:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi
18:30 Spinning Tücsi
Spinning Tücsi

Péntek

2017-08-25
10:30 Spinning Péter
Spinning Péter
16:30 Spinning Niki
Spinning Niki
17:30 Spinning Niki
Spinning Niki
18:30 Spinning Niki
Spinning Niki

Szombat

2017-08-26
10:30 Spinning Niki
Spinning Niki
11:30 Spinning Niki
Spinning Niki

Vasárnap

2017-08-27
10:30 Spinning Petra
Spinning Petra
11:30 Spinning Petra
Spinning Petra
16:30 Spinning Niki
Spinning Niki
17:30 Spinning Niki
Spinning Niki

Hétfő

2017-08-14
19:00 Kick box Tomi
Kick box Tomi

Kedd

2017-08-15
18:30 bodyART Nóra
bodyART Nóra

Szerda

2017-08-16

Csütörtök

2017-08-17
19:00 Kick box Tomi
Kick box Tomi

Péntek

2017-08-18

Szombat

2017-08-19

Vasárnap

2017-08-20

Hétfő

2017-08-21
19:00 Kick box Tomi
Kick box Tomi

Kedd

2017-08-22
18:30 bodyART Nóra
bodyART Nóra

Szerda

2017-08-23

Csütörtök

2017-08-24
19:00 Kick box Tomi
Kick box Tomi

Péntek

2017-08-25

Szombat

2017-08-26

Vasárnap

2017-08-27

Hétfő

2017-08-14
06:30 Spartan Fighter Crosfitt István
Spartan Fighter Crosfitt István
18:00 TRX Basic Geri
TRX Basic Geri

Kedd

2017-08-15
17:30 TRX Basic Viki
TRX Basic Viki
18:30 TRX Viki
TRX Viki

Szerda

2017-08-16
06:30 Spartan Fighter Crosfitt István
Spartan Fighter Crosfitt István
18:00 TRX Basic Geri
TRX Basic Geri

Csütörtök

2017-08-17
18:00 TRX Basic Zs.Patrik
TRX Basic Zs.Patrik
19:00 TRX Zs.Patrik
TRX Zs.Patrik

Péntek

2017-08-18
06:30 Spartan Fighter Crosfitt István
Spartan Fighter Crosfitt István

Szombat

2017-08-19

Vasárnap

2017-08-20

Hétfő

2017-08-21
06:30 Spartan Fighter Crosfitt István
Spartan Fighter Crosfitt István
18:00 TRX Basic Geri
TRX Basic Geri

Kedd

2017-08-22
17:30 TRX Basic Viki
TRX Basic Viki
18:30 TRX Viki
TRX Viki

Szerda

2017-08-23
06:30 Spartan Fighter Crosfitt István
Spartan Fighter Crosfitt István
18:00 TRX Basic Geri
TRX Basic Geri

Csütörtök

2017-08-24

Péntek

2017-08-25
06:30 Spartan Fighter Crosfitt István
Spartan Fighter Crosfitt István

Szombat

2017-08-26

Vasárnap

2017-08-27