Állásajánlat

Óvónőt keresünk

Ha szereted a gyermekeket!

Várjuk a jelentkezésed az info@fitnessfactory.hu e-mail címre, ha elhivatott vagy gyermekek
gondos felügyeletére, szívvel és megbízhatósággal őriznéd a vendégeink gyermekeit.
Kreatív gondolkodásoddal fejlesztenéd a Rád bízott csemetéket a Fitness Factory Kölyökkuckójában.

Munkaidő: részmunkaidő

Recepcióst keresünk

Ha szeretnél egy energikus, fiatal csapatban dolgozni, nincs más hátra csak küldd el az info@fitnessfactory.hu-ra a fényképes önéletrajzod.

Szükségünk van egy mosolygós, illedelmes, türelmes, csinos munkatársra, aki szeret csapatban dolgozni, szereti az embereket. Hitvallása az egészséges életmód és fontos számára a mozgás és a sport öröme. Hajlandó pontos és precíz recepciós munkát végezni.

Ha magadra ismersz a felsoroltak alapján, várjuk szeretettel az önéletrajzod!

Személyi edzőt keresünk

Szeretnél a Fitness Factory csapat tagja lenni?

Elvárásaink:

  • minimum EQF4-es szintű Személyi Edző végzettség
  • a fitnesz szakma aktuális trendjeinek követése és alkalmazása
  • jó kommunikációs képesség
  • magabiztosság
  • teremedzői feladatok ellátása
  • kizárólag saját vendégkörrel rendelkező jelentkezőket várunk

Küldd el önéletrajzod a molnar.miklos@fitnessfactory.hu címre!

 Takarítót keresünk

Gyakorlattal rendelkező takarítót keresünk férfi részlegre.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az info@fitnessfactory.hu email címen.

Órarend

Nagyterem

Wellness terem

Spinning terem

Color terem

TRX terem

Teljes órarend